27. výzva ROP Jihozápad pro oblast podpory 2.4 – Rozvoj infrastruktury základního, středního a vyššího odborného školství

2.10.2013 27. výzva ROP Jihozápad pro oblast podpory 2.4 – Rozvoj infrastruktury základního, středního a vyššího odborného školství

Dnes Regionální operační program regionu soudržnosti Jihozápad vyhlásil 27. výzvu pro předkládání žádostí o podporu projektu do oblasti podpory 2.4 – Rozvoj infrastruktury základního, středního a vyššího odborného školství.


Podpořeny budou projekty zaměřené na nákup vybavení a souvisejících technologií v rámci vzdělávání technického a přírodovědného charakteru. Projektové žádosti je možné předkládat od 2. 10. 2013 do 1. 11. 2013 do 12 hodin. Seznam příjemců bude zveřejněn v březnu roku 2014.

Tato výzva je specificky koncipována na podporu odborného vzdělávání technického a přírodovědného charakteru. Podpořeny mohou být pouze projekty zaměřené na nákup vybavení a souvisejících technologií umožňujících zlepšit kvalitu výuky a realizovat modernizované vzdělávací programy reagující na současné technologie v praxi.

V případě zájmu o další informace či spolupráci nás kontaktujte na mailu dotace@grantypo.cz nebo telefonu 725 762 729.

Dotační poradenství České Budějovice, dotace České Budějovice, Dotace Jižní Čechy, Dotační poradenství Jižní Čechy