OPPI – Rozvoj – III. výzva programu – II. prodloužení

29.10.2013 Rozvoj – III. výzva programu – II. prodloužení

Dnem 29. října 2013 Ministerstvo průmyslu a obchodu znovu vyhlásilo třetí po druhé prodlouženou časově omezenou výzvu k předkládání projektů v programu podpory ROZVOJ. Příjem elektronických registračních žádostí bude zahájen 4. listopadu 2013 od 12:00 hod. prostřednictvím internetové aplikace eAccount a bude ukončen 15. listopadu 2013 ve 12:00 hod. Začátek příjmu plných žádostí byl stanoven na 4. listopadu 2013, ukončení příjmu plných žádostí je plánováno na 20. ledna 2014. Plánovaná alokace pro tuto výzvu je 2,5 mld. Kč.


Výzva je omezena na projekty realizované na území regionů se soustředěnou podporou státu vymezených v příloze usnesení vlády č. 141/2010, a na území regionů s vyšší mírou nezaměstnanosti. V Jihočeském kraji jsou to okresy Český Krumlov, Strakonice, Tábor.

Žadatelem může být podnikající fyzická a právnická osoba, která splňuje definici MSP (malý střední podnik), má uzavřená 2 účetní období a podniká v oblasti dle CZ-NACE SEKCE C – ZPRACOVATELSKÝ PRŮMYSL.

Žádost může být zaměřena na pořízení modernější a efektivnější technologie, pořízení nových technologických zařízení s vyššími technickými a užitnými parametry a realizace projektů zvyšující efektivnost procesů (pořízení nových technologických zařízení (stroje, výrobní linky, technologie).

V případě zájmu o další informace či spolupráci nás kontaktujte na mailu dotace@grantypo.cz nebo telefonu 725 762 729.

Dotační poradenství České Budějovice, dotace České Budějovice